skip to Main Content

Dlouhodobá půjčka bez registru

Negativní záznam v registru dlužníků neznamená, že si nepůjčíte. Ukážeme vám, jak na to.
 • Skvělá dostupnost – o půjčku mohou žádat i jedinci s problémovou úvěrovou historií
 • Peníze ihned na účtu – navzdory delší době splatnosti, můžete čerpat peníze okamžitě
 • Žádné zbytečné papírování – celý proces žádosti probíhá prostřednictvím internetu

Dlouhodobá půjčka bez registru hotově i na účet

Dluhy jsou velmi nepříjemnou záležitostí. V České republice pravděpodobně neexistuje člověk, který by nikdy v životě nedlužil peníze. Ať už v minulosti, nebo i nyní. Je však důležité si uvědomit, že dlužit peníze přátelům a rodině je něco zcela jiného než dlužit peníze bance nebo nebankovní společnosti. Zatímco u rodiny a přátel zůstanete jako dlužník jen ve vzpomínkách, věřitelé a poskytovatelé bankovních služeb jsou opatrnější. Takzvaný úvěrový registr jim pomáhá pamatovat si dlužníky a kontrolovat je. Ocitne se v něm každý, kdo někdy nesplnil finanční závazek a podle novelizovaného zákona o spotřebitelském úvěru musí každá společnost, která má licenci k poskytování spotřebitelských úvěrů, nahlížet do registrů dlužníků, to ovšem neznamená, že byste o dlouhodobou půjčku bez registru nemohli zažádat.

Rychlá dlouhodobá půjčka

Potřebujete ihned peníze?

Nebankovní půjčka bez registru: Jaké jsou vaše možnosti

Hned na začátku je třeba říci, že v tradičních bankách půjčky bez registru nenajdete a uspět s žádostí bude velmi obtížné. Máte však možnost využít dlouhodobé nebankovní půjčky bez registru a doložení příjmu. Ty jsou v naprosté většině případů rychlé a peníze můžete mít na účtu během několika hodin. Kvůli své negativní minulosti a záznamu v registru však musíte počítat s vyššími úrokovými sazbami a obtížnějšími podmínkami čerpání. Dlouhodobé půjčky patří k dražším úvěrovým produktům.

Stále oblíbenější možností jsou kalkulačky či agregátory půjček, které fungují na principu nezávislého srovnání dostupných nabídek. S dlouhodobou půjčkou si můžete zažádat i o vyšší částky – řádově statisíce korun, ale musíte počítat s roční úrokovou sazbou, která může být oproti bance dvojnásobná, takže ve srovnání s běžnými spotřebitelskými úvěry přeplatíte poměrně významnou částku. Hlavním problémem těchto půjček jsou kromě vyšších úrokových sazeb také vyšší poplatky za prodloužení doby splácení, které mohou nepříjemně překvapit.

Výhody

 • Dobrá dostupnost: Dlouhodobá půjčka pro dlužníky je téměř pro každého
 • Vysoká míra schválení: Drtivá většina žádostí o půjčku uspěje
 • Půjčka ihned na účet: Peníze je možné vyplatit na účet obratem
 • Žádné zbytečné papírování: Žádost vyplníte z pohodlí domova přes internet
 • Žádné prokazování účelu: Úvěr můžete využít, jak uznáte za vhodné

Nevýhody

 • Vyšší úroková sazba: Bankovní půjčky nabízejí lepší podmínky
 • Omezená výše úvěru: Ne vždy dosáhnete na vyšší úvěrový rámce

Jak požádat o dlouhodobou půjčku?

Žádost o půjčku lze snadno shrnout do několika základních kroků:

 1. Zaměřte se na výběr ověřeného a renomovaného poskytovatele. Spolupracujeme a zveřejňujeme nabídky pouze od renomovaných českých věřitelů s licencí ČNB.
 2. Po dostatečném porovnání vyplňte online žádost o půjčku. Dále zadejte své osobní údaje a další potřebné informace, které od vás bude poskytovatel potřebovat.
 3. Poskytovatel může ale nemusí chtít ověřit váš bankovní účet. Obvykle ověření spočívá v zaslání platby ve výši 1 koruny. Jedná se o běžnou praxi, nebojte se, nejedná se o podvodníky. Připravte si také 2 doklady totožnosti, například občanský a řidičský průkaz.
 4. Může následovat telefonát. Operátoři zákaznického servisu vás mohou kontaktovat na vámi uvedeném telefonním čísle do několika dnů po úspěšném odeslání žádosti, ale není to pravidlem.
 5. Během několika minut až hodin vám budou nabídnuty možnosti financování vaší půjčky. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete nabídku přijmout, nebo ne.
 6. Pokud jste s podmínkami dlouhodobé půjčky bez registru spokojeni, podepíšete smlouvu. Připravte se na poslední administrativní úpravy před čerpáním půjčky.

Bohužel nezáviděníhodná finanční situace českých rodin je živnou půdou pro vznik podvodných nabídek a bezohledných poskytovatelů, kteří vyhledávají typ lidí, kteří jsou dlužníky, mají nedoplatky na pojistném a vědí tedy, že cesta k seriózní půjčce je pro ně víceméně uzavřena.

Na co si při žádosti o půjčku bez registru dát pozor?

Existuje několik varovných signálů, kterým byste měli věnovat pozornost. Podívejte se, jak nejčastěji rozpoznáte nedůvěryhodného věřitele.

 • Požadavek na platbu v hotovosti předem. Podvede vás dobře znějící nabídkou zvýhodněné úrokové sazby pod podmínkou, že zaplatíte předem. Mnoho zoufalých lidí se takto spálilo. Dejte od takových nabídek ruce pryč a ušetříte si nervy, a nakonec i peníze.
 • Zpoplatněné hovory na „linku důvěry“. Důvěryhodní čeští poskytovatelé zřídili buď bezplatnou horkou linku, nebo kontaktní číslo. Vyhněte se věřitelům, kteří účtují poplatky navíc za hovory na kontaktní linku.
 • Smlouvy o pojištění úvěru se ke smlouvě připojují bez předchozího upozornění. Zejména v tomto bodě byste měli být opatrní a obezřetní. Přečtěte si smlouvu o budoucí půjčce opravdu pečlivě a vyjasněte si nesrovnalosti dříve, než bude pozdě. Nezapomeňte, že zvýšené náklady spojené s pojištěním se nezapočítávají do roční procentní sazby nákladů a nepřiměřeně nezvyšují konečné náklady na úvěr.

Nejčastější dotazy

Co je to úvěrový registr?

Úvěrový registr, někdy též registr dlužníků, je souhrnný seznam fyzických a právnických osob, které nebyly schopny jakýmkoli způsobem řádně splácet své finanční závazky vůči bankám a nebankovním úvěrovým společnostem.

Jak se dostanu do registru?

K vytvoření negativního záznamu v některém z českých registrů stačí jediné prodlení nebo jakákoli komplikace se splácením, i když se jedná pouze o malé půjčky bez registru. Banka při podání žádosti vyhodnotí jejich seznam a na základě závažnosti vašeho záznamu se rozhodne, zda vám půjčku schválí, či nikoliv.

Jak mohu požádat o výpis z registru dlužníků?

V současné době máte možnost požádat o úvěrovou zprávu u hlavních úvěrových úřadů. Jedná se o BRKI, takzvaný Bankovní registr klientských informací, který sdružuje tradiční komerční banky, a NRKI, Nebankovní registr klientských informací, který využívají především nebankovní společnosti.

Jak se vyhnout záznamům v registru dlužníků?

Pokud plánujete v budoucnu žádat o jakýkoliv úvěr, je dobré na to myslet dopředu a postupně odstraňovat negativní záznamy z registru a samozřejmě se vyvarovat vytváření nových, které by mohly vaši žádost výrazně ohrozit.

Mohu získat dlouhodobou půjčku bez registru dlužníků ihned na účet?

Žádost o rychlou půjčku bez registru dnes můžete pohodlně vyřešit online. V ideálním případě budete mít po schválení půjčky peníze na účtu během několika minut až hodin.

Pro koho je dlouhodobá půjčka bez registru určena?

Obecně lze říci, že půjčka bez registru je velmi shovívavá k jakémukoliv typu klienta a nezohledňuje jeho pracovní či sociální postavení. Je určena pro všechny starší 18 let.

Kolik si mohu půjčit?

Výše půjčené částky je na vás. Některé nebankovní společnosti mohou klientům se záznamem v registru dlužníků půjčit i statisíce korun. Dobu splácení můžete protáhnout až na několik let.

Hodnocení:

5 z 5 - (9 hlasů)
Back To Top