skip to Main Content

Půjčka pro dlužníky na ruku

Půjčky kde exekuce nevadí

 • Neúčelová půjčka – peníze můžete využít, jak uznáte za vhodné
 • Negativní záznamy v registrech dlužníků nejsou problém
 • Díky vyřízení přes internet ušetříte spoustu času

Půjčka s exekucí pro dlužníky ihned na ruku

Půjčky pro dlužníky na ruku poskytují výhradně nebankovní společnosti. Banky při posuzování žádosti o úvěr nahlížejí do registrů dlužníků, a pokud je již žadatel výrazně zadlužený, banka žádost o úvěr s největší pravděpodobností zamítne. Půjčka pro dlužníky je v takové chvíli vhodnou alternativou. Jaké jsou výhody a rizika půjček pro dlužníky? A co půjčky pro dlužníky s exekucí? Je vůbec možné získat nebankovní půjčku, když máte exekuci?

Půjčka pro dlužníky i s exekucí ihned

Stručná charakteristika půjčky pro dlužníky s exekucí ihned na ruku

Půjčka pro dlužníky s exekucí je označení pro nebankovní půjčku, která je poskytována lidem s vysokým dluhem, záznamy v registrech dlužníků, a dokonce i v exekuci. Peníze lze čerpat v hotovosti na ruku – není třeba disponovat bankovním účtem. Zároveň si však můžete sjednat i půjčku s výplatou peněz na účet. Jedná se čistě o nabídku nebankovních institucí, neboť banky jsou při rozhodování o poskytnutí úvěru velmi opatrné a takto rizikovému klientovi úvěr neposkytnou.

Žadatel o bankovní úvěr musí nejprve prokázat svou úvěruschopnost, tj. schopnost úvěr splácet. To banka posuzuje mimo jiné na základě trvalých příjmů a výdajů žadatele, mezi které patří i splátky jiných úvěrů. Čím vyšší je stávající dluh, tím vyšší příjem musí člověk mít. Pokud banka vyhodnotí stávající příjem jako nedostatečný, žádost o nový úvěr automaticky zamítne. Tím spíš, pokud má žadatel negativní záznamy v registrech dlužníků nebo dokonce exekuci. Nebankovní společnosti však na výši nebo zdroj příjmů a na úvěrovou historii s takovým důrazem nehledí. Specializují se právě na problémové klienty v dluzích nebo i s exekucí a úvěr jim skutečně poskytnou, samozřejmě s méně výhodnými úvěrovými podmínkami než v případě banky. Tací žadatelé mají přitom dvě možnosti a záleží, zda potřebují rychle nižší částku nebo spíše vyšší částku na delší dobu.

Okamžitá půjčka pro dlužníky bez registru do 8 000 Kč

 • Výše půjčky: 500 – 8 000 Kč
 • Splatnost: 1 – 30 dní
 • RPSN: od 0 %
 • Typ půjčky: rychlá krátkodobá půjčka

Na internetu najdete velké množství společností, které slibují půjčky pro zadlužené ihned a v hotovosti. Měli byste si však dát pozor, některé nebankovní společnosti je poskytují pouze v případě, že se můžete zaručit nemovitostí. Pokud nesplácíte, můžete o svůj majetek velmi snadno přijít. Okamžitou krátkodobou půjčku bez registru lze získat snadněji – prostřednictvím vyplnění online formuláře na internetu, přičemž se nemusíte obávat žádných skrytých pastí ani poplatků. Půjčku lze čerpat jak v hotovosti, tak na váš bankovní účet.

Dlouhodobá půjčka ihned do 300 000 Kč

 • Výše půjčky: 10 000 – 300 000 Kč
 • Splatnost: 1 – 84 měsíců
 • RPSN: od 4,9 %
 • Typ půjčky: Dlouhodobá půjčka pro dlužníky

Dlouhodobá půjčka pro klienty s problémovou historií je k dispozici s úvěrovým rámcem mezi 10 000 a 300 000 Kč a splatností 1-84 měsíců. Opět není třeba předkládat zástavu v podobě nemovitosti, obvykle se jedná o půjčku od soukromé osoby, kdy budete podepisovat směnku. Není nutné prokazovat účel půjčky, nemusíte být dlouhodobě zaměstnaní a zároveň od vás není vyžadována ani perfektní úvěrová historie.

Stačí přitom vyplnit online žádost o dlouhodobou půjčku ihned, následně budete kontaktování ze strany věřitele a pokud pro vás budou úvěrové podmínky dostatečně zajímavé, můžete se domluvit na podepsání smlouvy.

Náš TIP: Získejte ihned rychlou půjčku bez doložení příjmů a prověřování registrů.

Časté dotazy

Opravdu se jedná o půjčku, kde exekuce nevadí?

Půjčka pro dlužníky na ruku je agregátorem půjček nikoliv úvěrovým poskytovatelem, proto záleží na posouzení žádosti ze strany jednotlivých věřitelů. I žadatelé s exekucí však mají poměrně vysokou šanci na schválení půjčky.

Je tato půjčka vhodná i pro nezaměstnané osoby s exekucí?

V prvé řadě byste si měli být sami jistí, že si můžete dovolit případné splátky půjčky. Co se týče věřitele, ten v průběhu žádosti o půjčku neprověřuje zdroj a výši příjmů žadatele. Úvěr tak je vhodný i pro dlužníky s exekucí, kteří nemají stálé zaměstnání či pravidelné příjmy.

Mám exekuci a potřebuji půjčku. Jak mám postupovat?

Vyplňte formulář žádosti o půjčku, vyčkejte až vás kontaktuje věřitel a ten vám už sdělí více podrobností – zda vám bude půjčka schválená, nebo zda není potřeba doplnit ještě nějaké informace.

Mohu si půjčit, i když mám záznamy v registrech dlužníků?

Půjčka pro dlužníky je určena přesně žadatelům, jako jste vy. Žadatelé s negativními záznamy v registrech dlužníků nebo nízkou bonitou nejsou nijak v žádosti o tento úvěr omezovaní.

Jsou tyto půjčky i pro dlužníky v insolvenci?

Dlužníci v insolvenci jsou bohužel úzká skupina žadatelů, kteří o půjčku pro dlužníky žádat nemohou. Došlo by tak k porušení rozhodnutí insolvenčního soudu.

Je půjčka pro dlužníky na ruku nebo na účet?

Záleží na poskytovateli úvěru – můžete si sjednat bezhotovostní i hotovostní půjčku na ruku. Měli byste se ale sami rozhodnout, která půjčka bude lépe vyhovovat vašim potřebám. Pokud na peníze spěcháte, rychleji získáte půjčku s výplatou na účet.

Kolik peněz si mohu půjčit?

Opět záleží na poskytovateli úvěru a půjčce, kterou si vyberete. Okamžitá půjčka pro dlužníky nabízí rychlou výplatu peněz a úvěrový rámec 8 000 Kč. S dlouhodobou půjčkou si můžete půjčit až 300 000 Kč.

S jakými úvěrovými podmínkami můžu počítat?

Vzhledem k tomu, že o tuto půjčku žádají povětšinou klienti s problémovou úvěrovou historií a nižší bonitou, jsou tyto půjčky spojeny s vyšším RPSN. Věřitelé si tak kompenzují větší riziko nesplácení úvěru ze strany dlužníka.

Proč využít půjčky pro dlužníky s exekucí

 • Skvělá dostupnost: Půjčky pro dlužníky s exekucí jsou vhodné téměř pro kohokoliv. Nemusíte disponovat vysokým příjmem, není třeba ručit nemovitostí a v neposlední řadě není vyžadovaná ani pozitivní úvěrová historie. To znamená, že půjčku pro dlužníky s exekucí může získat téměř kdokoliv.
 • Vysoká míra schválení: Díky tomu, že požadavky věřitelů na dlužníky jsou minimální, bývá drtivá většina žádostí o půjčku pro dlužníky schválena.
 • Peníze lze získat na ruku i pohodlně na účet: Můžete si vybrat, zda budete čerpat peníze v hotovosti nebo pohodlně převodem na účet. Je jasné, že každý žadatel má specifické požadavky a půjčky pro dlužníky s exekucí jsou v této oblasti velmi flexibilní.
 • Obejdete se bez zbytečné administrativy: Okamžitá i dlouhodobá půjčka bez registru se dá vyřídit online z pohodlí domova. Nemusíte se zdržovat cestou na pobočku a všechny nezbytnosti vyřešíte přes internet.
 • Nemusíte dokládat účel půjčky ani shánět zástavu: Vypůjčené peníze můžete využít, jak uznáte za vhodné. Zároveň není třeba vlastnit nemovitost, se kterou byste ručili, a to ani proti dlouhodobé půjčce. V případě problémů se splácením se tak nemusíte bát, že byste přišli o střechu nad hlavou.

Hodnocení:

4.4 z 5 - (13 hlasů)
Back To Top