skip to Main Content

Rychlá půjčka bez registru

Využijte nabídku snadné nebankovní půjčky

 • Půjčky bez zkoumání registru dlužníků
 • Peníze ještě dnes
 • Bleskové vyřízení ihned
Malá půjčka
500 - 8 000 Kč
Splatnost: 1 - 30 dní
 • Bez potvrzení o příjmů
 • Bez nahlížení do registrů
 • Vyřízení komplet online
 • Okamžité schválení
Velká půjčka
10 000 - 300 00 Kč
Splatnost: 1 - 84 měsíců
 • Půjčka bez registrů
 • Schválení už do 15 minut
 • Stačí minimální příjem
 • Nemusíte byt zaměstnanec

Půjčka rychle, bez ručitele i registrů

Rádi byste získali nějakou hotovost navíc, ideálně bez toho, aby někdo podrobně přezkoumával vaše příjmy a prověřoval si vás v nejrůznějších registrech dlužníků, popřípadě vyžadoval zástavu nemovitosti nebo ručitele?? Existuje půjčka, kterou byste měli šanci dostat, a jejíž schválení by proběhlo rychle? Pokud nebudete požadovat příliš vysokou částku, máte šanci půjčku bez ručitele i registrů nejen najít, ale získat. Můžete si dokonce vybrat, zda budete chtít peníze vyplatit v hotovosti nebo na účet, a vše proběhne velice rychle.

Nebankovní půjčka nevyžaduje ručitele ani registry

Banky půjčky bez zhodnocení možností žadatele, jeho důvěryhodnosti, příjmů a bez kontroly registrů rozhodně neposkytnou. Proto půjčky bez ručitele a registrů hledejte u nebankovních společností. Úroky sice budou vyšší, ale vše vyřídíte mnohem rychleji a bez zbytečného papírování. I sjednání půjčky je velice pohodlné. Možností je více, ale nejoblíbenější je sjednání rychlé půjčky online. Stačí vyplnit krátký formulář, počkat na vyhodnocení žádosti a v případě schválení už jen očekávat finance na svém účtu. Rychlá půjčka bez ručitele a registrů může být sjednána i po telefonu, kdy vše vyřídíte s operátorem, nebo osobně se zástupcem nebankovní společnosti.

Proces žádosti i schválení je jednoduchý

Protože půjčka bez registrů by měla být především rychlá, musí být jak žádost, tak proces schvalování co nejjednodušší. Protože nejsou kontrolovány registry dlužníků, nevadí ani záznam v některém z nich. Půjčka není nijak zajištěná, proto je někdy vyžadováno potvrzení příjmu (ne vždy) a rozhodně nejsou vyžadovány žádné poplatky předem. Pokud by po vás poskytovatel zaplacení poplatku ještě před poskytnutím půjčky vyžadoval, nepůjde pravděpodobně o seriózního poskytovatele. Výjimkou je zaplacení registračního poplatku ve výši 1 Kč, které u některých rychlých půjček slouží k ověření účtu.

Budete potřebovat minimum dokladů

Rychlé půjčky ihned bez registrů jsou poskytovány na nízké částky, většinou do 10 000 Kč. Najdete je pod nejrůznějšími názvy, ovšem společné mají to, že nemusíte dokládat skoro žádné dokumenty. Většinou stačí průkaz totožnosti, málokdy se vyžaduje potvrzení příjmu, takže šanci tuto půjčku získat mají skoro všichni zájemci – i lidé s nižšími příjmy nebo s horší platební morálkou. Není potřeba dokládat, na co hodláte půjčku využít. Za snadné poskytnutí a nižší nároky na klienty zaplatíte vyšší procento úroků nebo poplatků – s tím je potřeba dopředu počítat.

Back To Top